Co jsou barefoot boty

Barefoot boty poskytují dostatek prostoru pro prsty a jsou velmi ohebné a lehké. Napodobují chůzi naboso, ale zároveň chrání chodidlo před nečistotami, chladem nebo poraněním a na rozdíl od bosých nohou budou ladit k vašemu outfitu. Vypadají totiž skoro jako klasické boty. 

Barefoot boty Groundies kombinují vysoce kvalitní materiály s jedinečnou podrážkou TrueSense® a umožňují přírozený pohyb, podporují stabilitu a aktivaci chodidel a nabízejí neobyčejný zážitek z chůze.

Tenká podrážka

Chrání a aktivuje chodidlo a umožňuje vám vnímat terén, po kterém jdete. Zároveň podporuje rovnováhu, stabilitu v terénu a přirozené držení těla.

Lehké a pohodlné

Ty nejměkčí materiály zajišťují naprostou volnost pohybu a přizpůsobení různým typům chodidel. Naše boty jsou neuvěřitelně lehké, zlepšují krevní oběh a zajišťují nohám pohodlí po celý den.

Flexibilita

Pružná podrážka a materiály umožňují přirozený, ničím neomezený pohyb, který při každém kroku aktivuje a tím i posiluje svaly nohou a chodidel. 

Nulový drop

Zcela plochá podrážka bez podpatku či tuhé zvedlé špičky napodobuje přirozenou polohu bosé nohy podporuje zdravé napřímení páteře a přirozenou chůzi.

Prostor pro prsty

Širší anatomická špička poskytuje prstům dostatek místa, nijak je při chůzi nemačká, naopak jim dovoluje dostatečně se roztáhnout, opírat a odrážet.

 

Styl

Barefoot boty jsou nejen nesmírně pohodlné, ale i dobře vypadají. Z nabídky Groundies si vyberete, ať už hledáte stylové tenisky, elegantní baleríny nebo boty do terénu.

 

 

Různé střihy pro různé šířky nohou

 

Barefoot+

Pro milovníky barefoot

Náš nejširší střih bot pro barefoot nadšence, kteří mají rádi dostatek prostoru pro nohy.

 

Barefoot

Naše barefoot klasika

Náš původní střih se přizpůsobuje přirozené anatomii chodidel a umožňuje jim volný pohyb.

Regular

Pocit chůze naboso pro úzká chodidla.

Náš nejužší střih pro chůzi naboso ve stylu klasických tenisek - aniž by omezoval nohy.