O Groundies

Rozmanitost na každém kroku

Firma Groundies vychází z přesvědčení, že chůze naboso představuje nejpřirozenější, nejpříjemnější a nejzdravější způsob pohybu. Naše mise spočívá v tom, abychom touto vášní obohatili co nejvíce lidí a přeměnili výhody chůze naboso na něco, co můžete zažít kdekoli a kdykoli.

 

SMYSLUPLNOST

Náš příběh

Groundies staví na konceptu smysluplného a komplexního přístupu k módě. Kombinujeme moderní design a udržitelnou kvalitu s zdravotními výhodami chůze naboso. Tímto způsobem měníme nejstarší a nejpřirozenější formu pohybu v současný trend, který dává smysl.

 

PŘIROZENOST

Propojení s přírodou

Groundies vzniklo ve Freiburgu, městě zaměřeném na budoucnost. Tato zelená metropole na úpatí Schwarzwaldu symbolizuje soudržnost a udržitelný život. Freiburg, osvětlený sluncem, s kosmopolitní atmosférou a malebnou horskou krajinou, nabízí životní styl založený na lásce k přírodě a rozmanitých aktivitách jak ve městě, tak uprostřed okolní přírody.

 

SEBEVĚDOMÍ

Ztělesnění rozmanitosti

V našem sebepojetí jsou zahrnuté hodnoty rozmanitosti, tolerance a ochrany přírody, které nás inspirují a provázejí naší každodenní cestou. Tato filozofie se odráží i v naší pestré kolekci, která nabízí každému možnost vyjádřit svou lásku k chůzi naboso vlastním osobitým způsobem.